WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Czwartek, 30 maja 2024

Media i PWSZ w Koninie


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat obecności naszej uczelni w mediach. Dziennikarzy, których tutaj trafili, miło nam poinformować, że w dziale "Informacje dla mediów" znajdą zawsze aktualne informacje prasowe. Mamy wielką nadzieję, że przyczyni się to do jeszcze lepszej współpracy.

Serdecznie zachęcamy do przesyłania do nas informacji, skanów, linków do materiałów na temat naszej uczelni, mamy nadzieję, że nasi czytelnicy i sympatycy będą współtworzyli ten dział razem z nami.

Nowy dział będzie także miejscem, gdzie publikować będziemy kolejne wydania naszej uczelnianej gazetki: "Szkiełkiem i okiem".


 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki