L.p. | Nazwisko i imię | Tytuł naukowy | Dni i godziny konsultacji |
1. | Roszak Robert – p.o. Dziekana Wydziału Technicznego | dr inż. | czwartek w godz. 11:00 - 12:00 pok. 102T |
2. | Buśkiewicz Jacek | dr hab. inż. | czwartek w godz. 11.15 – 12.00 s. 14T |
3. | Cieślak Robert | dr inż. | czwartek w godz. 9.00 – 11.00 pok. 108T lub 113T |
4. | Falkowski Mirosław | mgr inż. | środa po zajęciach s. 117T |
5. | Frontczak Beata | mgr | środa w godz. 10.15 – 11.00 s. 16T (w terminach zajęć) |
6. | Garbarczyk Paweł | mgr inż. | wtorek po zajęciach s. 3T |
7. | Głowacki Krzysztof | mgr inż. | środa w godz. 18.00 – 18.45 s. 106T co dwa tygodnie |
8. | Grzelczak Mateusz | dr inż. | wtorek w godz. 15.15 – 16.00 s. 3T |
9. | Grech Radosław | mgr. inż. | poniedziałek w godz. 8.00 do 9.30 w terminach 13,27.03; 10.04; 8,22.05 pok. 106T |
10. | Hauke Jan | dr hab. | poniedziałek w godz. 18.30-19.15 s. 308 ul. Przyjaźni 1 (w terminach zajęć) |
11. | Jakubowski Arkadiusz | mgr inż. | poniedziałek w godz. 17.15 – 18.00 pok. 106T |
12. | Jermak Czesław | dr hab. inż. | środa w godz. 9.00 – 9.45 s. 17T. |
13. | Kobyłecki Grzegorz | dr inż. |
czwartek 20.04,04,11,25.05, 8.06 w godz. 14.30 – 15.15 s. 16T piątek 21.04, 5,12,26.05,9.06 s. w godz. 9.00 – 9.45 116T sobota 22.04, 6,13.05 w godz. 10.35 – 11.20 s. 116T sobota 27.05, 10.06 w godz. 8.55 – 9.40 s. 116T |
14. | Kubacki Arkadiusz | mgr inż. |
poniedziałek w godz. 9.00 – 9.45 s. 116T (w terminach zajęć) |
15. | Milecki Andrzej | prof. dr hab. inż. | wtorek w godz. 14.05 - 14.50 s. 103b ul. Przyjaźni 1 |
16. | Neugebauer Maciej | dr inż. |
poniedziałek w godz. 16.45 – 17.00 s. 17T (w terminach zajęć) |
17. | Olejniczak Miłosz | dr | wtorek w godz. 10:00 – 11:00 pok. 123 ul. Przyjaźni 1 |
18. | Pająk Edward | prof. nadzw. dr hab. inż. | wtorek w godz. 9.30 – 10.30 pok. 106T |
19. | Pertek – Owsianna Aleksandra | prof. nadzw. dr hab. inż. |
piątek w godz. 17.30 – 18.15 s. 109T (w terminach zajęć) |
20. | Sobczak Paweł | dr |
wtorek w godz. 14:45 - 15:30 s. 112T w ter. 28.02; 14,28.03; 11.04; 9,23.05; 13.06; |
21. | Sołowiej Piotr | prof. nadzw. dr hab. inż | poniedziałek w godz. 12.45 – 13.30 pok. 15T (w terminach zajęć) |
22. | Tylak Tadeusz | mgr |
środy w godz. 11.30 - 12.15 pok. 212 ul. Przyjaźni 1 |
23. | Urbański Stanisław | dr inż. |
piątek w godz. 12.00 – 12.45 s. 109T (w terminach zajęć) |
24. | Posadzy Piotr | dr inż. | środa w godz. 10.45 – 11.30 pok. 106T |
26. | Roszak Waldemar | mgr inż. | 6 marca; 10 kwietnia; 28 kwietnia; 22 maja – dla wszystkich dni godz. 15:30 – 16:00 s. 16T |
27. | Rutecki Paweł | mgr inż. | piątek po zajęciach s. 208 ul. Przyjaźni 1 (w terminach zajęć) |
28. | Wojnarowski Władysław | mgr inż. | wtorek w godz. 1100- 1230 CKP s. 24 |
29. | Wiśniewska Karolina | mgr inż. | poniedziałek w godz. 15.40 - 16.30 s. 16 T (w terminach zajęć) |