Środa, 19 czerwca 2024

Job Impulse Polska - oferta współpracy

Firma Job Impulse Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej, działającą na terenie całej Polski.
Dla jednego z Klientów firma co miesiąc poszukuje dużych grup osób do pracy dodatkowej przy inwentaryzacjach. Pracownicy głównie liczą asortyment w marketach typu Tesco, Kaufland, jak również w sklepach odzieżowych czy w małych salonikach z prasą. Poszukiwane są przede wszystkim osoby pełnoletnie, głównie studenci/uczniowie, którzy podczas roku akademickiego, czy też wakacji chcieliby dorobić do kieszonkowego.
Osoby zainteresowane współpracą dokonują rejestracji na platformie e-learningowej: www.platforma.grupajob.pl.
Tam po przejściu odpowiedniego procesu rekrutacji w postaci testów kompetencji, szkolenia BHP oraz po wypełnieniu kwestionariusza osobowego, można przeglądać listę dostępnych terminów i zapisywać się na wybrane. Ponadto wszystkie terminy inwentaryzacji na bieżący miesiąc są również dostępne na stronie: http://www.job-impulse.pl/inwentaryzacje.php.
Każda osoba zainteresowana może sama dostosować sobie terminy pracy do planu swoich codziennych zajęć. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia za stawkę od 10 do 12 zł brutto/za godzinę.