Poniedziałek, 1 lipca 2024

Nauczyciel języka angielskiego

Oferta pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiego

Oferta skierowana jest do:
- absolwentów studiów licencjackich na kierunku filologia angielska
- absolwentów studiów magisterskich na kierunku filologia angielska
- studentów III roku filologii angielskiej

Pracodawca:
Międzynarodowa sieć szkół językowych HELEN DORON ENGLISH

Informacja o pracodawcy:
Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 19 lat powstała ponad 30 lat temu. Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English.
W Polsce pierwsze szkoły powstały 16 lat temu. Obecnie z naszych programów korzysta 27000 uczniów w ponad 200 placówkach.

Informacja o kursach:
Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach. Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienie, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne organizowane przez kreatywnych nauczycieli. Ponadto, nasi uczniowie mają możliwość korzystania z wielu narzędzi interaktywnych wspomagających proces nauki.

Wymagania względem nauczycieli:
Oprócz kierunkowego wykształcenia, wszyscy lektorzy, uczący metodą Helen Doron, przechodzą regularne szkolenia, podwyższając swoje umiejętności, dokształcając się z najnowszych metod efektywnego nauczania. Ponadto, powinni wykazywać się umiejętnością pracy z dziećmi i młodzieżą, kreatywnością, sumiennością i punktualnością.
Oto link do pliku, gdzie autorka metody - Helen Doron - mówi o szkoleniach dla nauczycieli:

Co oferujemy:
- możliwość pracy z wiodącą na świecie metodą nauczania angielskiego dla dzieci i młodzieży
- międzynarodowy dyplom, który uprawnia do nauczania metodą Helen Doron English na całym świecie
- wsparcie w nauczaniu poprzez najwyższej jakości materiały, coroczne szkolenia i konferencje, wewnętrzną sieć oraz portal dla nauczycieli
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w małych grupach i miłej atmosferze.
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie. Praca w godzinach popołudniowych, od 15:00 do 19:00. Wynagrodzenie godzinowe uzależnione od poziomu kursu oraz liczby uczniów w grupie.

Kandydatów prosimy o przesyłanie Curriculum Vitae na adres: konin@helendoron.pl