Sobota, 22 czerwca 2024

Delegacja z uczelni partnerskich

W dniach 26-30 maja PWSZ w Koninie gości dwie zagraniczne delegacje. Obie wizyty są realizowane w ramach Programu Erasmus.

We wtorek 27 maja goście zostali oficjalnie powitani przez Rektora PWSZ w Koninie, prof. dr. hab. Mirosława Pawlaka.
Ilknur Savaskan to profesor tureckiego Uludag Universitesi, a Maria Isabel de Almeida Borges na co dzień pracuje dla Instituto Politecnico de Portalegre w Portugalii. Profesor Savaskan przygotowała zajęcia dla studentów kierunku filologia angielska, natomiast dr Maria Borges przeprowadziła zajęcia dla studentów kierunku budownictwo. Obie panie podczas wizyty zwiedziły Konin oraz Poznań.