Sobota, 22 czerwca 2024

Niemiecki profesor z wizytą u studentów

W dniach 10-13 czerwca 2014 r. PWSZ w Koninie gości prof. Dietmar Heinz z Hochschule Merseburg (FH), Niemcy. Wizyta realizowana jest w ramach programu Erasmus.

Niemickiego wykładowcę oficjalnie przywitała dr Joanna Chojnacka-Gärtner Prorektor ds. Rozwoju i Promocji Uczelni. Podczas spotkania omówiono plan działań na kolejne lata akademickie w programie Erasmus+.
W ramach wizyty profesor Dietmar Heizn przeprowadził zajęcia z konińskimi studentami kierunku inżyniera środowiska na temat “Biomasy jako surowca energetycznego”. Ponadto zagraniczny wykładowca zwiedzi Konin i Poznań.