Niedziela, 23 czerwca 2024

Debata na Dzień Erasmusa

25 listopada 2014 przypada w Polsce Dzień Erasmusa. W związku z tym Narodowa Agencja Programu Erasmus+ oraz Stowarzyszenie Erasmus Student Network Polska organizują debatę ze studentami „Erasmus+ w oczach studenta – mobilność edukacyjna – korzyści i wyzwania”. Naborem studentów na spotkanie zajmować się będzie ESN w sekcjach  działających w 35 polskich uczelniach. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Więcej informacji na temat debaty znajduje się na stronie internetowej www.konferencje.frse.org.pl/debatastudent%C3%B3wErasmus.
Rejestracji należy dokonywać poprzez stronę: www.konferencje.frse.org.pl/register/89/lang:pl.
Serdecznie zapraszamy stypendystów programu Erasmus do wzięcia udziału w debacie.