Czwartek, 27 czerwca 2024

Konkurs „PRAKTYKA”

Grupa organizacji pozarządowych wraz z partnerską firmą sektora finansów oraz inwestycji komunalnych z Zurychu zapraszają młodzież akademicką do udziału w konkursie „PRAKTYKA”.

Udział w konkursie daje możliwość podpisania ze studentem umowy na udział w fakultatywnych, płatnych praktykach studenckich.
Jeżeli do konkursu przystąpią studenci młodszych roczników istnieje możliwość podpisania umowy z Uczelnią Wyższą na prowadzenie dla danego studenta obowiązkowej praktyki w zakresie bankowości, zarządzania, przygotowania inwestycji. Praktyka prowadzona będzie częściowo w Polsce, a częściowo może być realizowana w Niemczech lub Szwajcarii.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej www.gabk.pl
plakat gabk