Sobota, 22 czerwca 2024

Wizyta naszego wykładowcy w Samsun

W dniach 24.04-29.04.2016 nasz wykładowca Grzegorz Mazurkiewicz przeprowadził cykl wykładów i ćwiczeń dla studentów logistyki w  partnerskiej Uczelni „Ondokuz Mayis Universitesi” w tureckim mieście Samsun. Wizyta była okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną wydziału „International Trade and Logistics”, warunkami studiowania oraz infrastrukturą uczelni.  OMU to ogromny kompleks znajdujący się nad samym morzem! Tureccy studenci aktywnie brali udział w zajęciach poświęconych problematyce transportu i wymiany towarowej między Polską i Turcją. Okazało się, że są oni  bardzo zainteresowani studiowaniem w PWSZ Konin oraz gorąco zapraszają do nauki w Samsun swoich polskich kolegów w ramach programu Erasmus+.  Nasz wykładowca odwiedził także międzynarodowy port w Samsun nad Morzem Czarnym i wrócił przekonany że studia logistyczne na OMU to bardzo ciekawa oferta dla naszych studentów!