WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:

baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 2 lipca 2024

Lektor języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe, min. licencjat.
  • Zapraszamy również na rozmowy studentów trzeciego roku - w przypadku wyjątkowych osobowości przewidujemy współpracę z osobami nadal uczącymi się.

Doświadczenie zawodowe:
  • min. 1 rok, uwzględniamy praktyki realizowane w ramach studiów.
  • Zapewniamy szkolenia.

Uprawnienia:
  • ukończona filologia angielska

Umiejętności:
  • bardzo wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
Bardzo mile widziane umiejętności gry na instrumentach, zdolności wokalne, talent aktorski/reżyserski, plastyczny.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Prowadzenie administracji kursowej
  • Działania informacyjne o Open Mind

Praca w małych grupach w blokach godzinowych 11:30 -15:30 oraz 16:00 -18:00.
Miejsce pracy Konin.
Wysokość proponowanego wynagrodzenia 30zł brutto/60 min.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
na adres: praca@openmind.edu.pl. lub o kontakt telefoniczny 661 22 11 74

Zapraszamy do współpracy!

Kalendarium

Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO

studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki