Wtorek, 2 lipca 2024

Oferta pracy dla studentów

Dolina Nidy sp. z o.o. Zakład Przerobu Gipsu zlokalizowany na terenie elektrowni Pątnów w Koninie, należący do Grupy Atlas lidera na rynku materiałów budowlanych, poszukuje studentów chcących trochę podreperować swój budżet, do pracy dorywczej (piątek, sobota) w zależności od wielkości potrzeb produkcyjnych do obsługi:
  1. urządzeń linii pakowania.
  2. wózków widłowych – załadunek samochodów ciężarowych (warunek zaświadczenie o ukończeniu kursu lub uprawnienia na wózki widłowe)
Oferujemy:
  1. Pracę na umowę zlecenie,
  2. Możliwość odbycia praktyk studenckich przy obsłudze urządzeń cieplnych i mechanicznych.
  3. Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w zakładzie przemysłowym.

Mile widziani studenci wydziału mechaniczno-energetycznego, logistycy.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 693-290-952 w godzinach 9-16 lub e-mailem: grzegorz.nalepa@dolina-nidy.com.pl