Poniedziałek, 1 lipca 2024

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. ,,POMAGAM’’

Szanowni Państwo !

Uprzejmie informuję, że zakończył się konkurs fotograficzny pt. ,,POMAGAM’’ zorganizowany przez Zakład Edukacji i Pomocy Społecznej oraz Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
W imieniu organizatorów z przyjemnością pragnę poinformować, że w wyniku postępowania oceniającego dokonanego przez komisję konkursową przyznano nagrody i wyróżnienia:

1  miejsce Apolonia Jugo
2 miejsce Dagmara Nowaczyk
3 miejsce Wiktoria Pyżyńska
wyróżnienie Kamil Koszela
wyróżnienie Patrycja Kruszyńska
wyróżnienie Katarzyna Zawadzka

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2018r. o godz. 10.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie, ul. Popiełuszki 4, sala nr 25. Uroczystość połączona będzie z seminarium naukowym pt: „POMAGAM – od teorii do praktyki – edycja III” oraz otwarciem okolicznościowej wystawy najlepszych zdjęć nadesłanych w ramach konkursu.
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

W imieniu organizatorów
/-/ mgr Artur Cygan