Niedziela, 30 czerwca 2024

Projekt edukacyjny "Pani Zima"

W dniu 20 grudnia 2018 roku gościliśmy w pracowni edukacji elementarnej uczniów Szkoły Podstawowej w Kucharach Kościelnych.

Studentki pedagogiki powitały dzieci listem od Pani Zimy, która zwróciła się do nich z prośbą o wykonanie kilku trudnych zadań. Dzieci musiały wykazać się wiedzą na temat zimy i tego co ze sobą niesie, jakimi darami, niespodziankami i przyjemnościami nas obdarowuje i jak z nich mądrze korzystać. Dzieci dobierały stroje odpowiednio do pogody i wykonywały ilustracje zimową techniką collage. Miały tez okazję poćwiczyć słownictwo związane z ubraniami w języku angielskim.

Pełne wrażeń dziękowały za przygotowane atrakcje.