Poniedziałek, 1 lipca 2024

Rektor PWSZ w Koninie profesorem tytularnym

Prof. dr. hab. Mirosław Pawlak, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie otrzymał tytuł profesora nauk humanistycznych. Postanowienie w tej sprawie Bronisław Komorowski, Prezydent RP, podpisał 17 lipca 2013 r.

Warto też wiedzieć, że uroczystość nadania tego tytułu przez Prezydenta RP, odbywała się dawniej w Belwederze, stąd przy mniej oficjalnych okolicznościach wzięło się tytułowanie „profesorem belwederskim” lub coraz częściej „profesorem prezydenckim”. Natomiast „profesor zwyczajny” i „profesor nadzwyczajny” są jedynie nazwami stanowisk pracy pracowników naukowych.

www.infokonin.pl

PWSZ w Koninie. Rektor profesorem tytularnym

Rektor PWSZ w Koninie, prof. dr. hab. Mirosław Pawlak otrzymał tytuł profesora nauk humanistycznych. Postanowienie w tej sprawie podpisał Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Rektor PWSZ w Koninie profesorem tytularnym
Prof. dr. hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie otrzymał tytuł profesora nauk humanistycznych. Postanowienie w tej sprawie podpisał 17 lipca Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Uroczystość nadania tego tytułu przez Prezydenta RP, odbywała się dawniej w Belwederze, stąd przy mniej oficjalnych okolicznościach wzięło się tytułowanie „profesorem belwederskim” lub coraz częściej „profesorem prezydenckim”. Natomiast „profesor zwyczajny” i „profesor nadzwyczajny” są jedynie nazwami stanowisk pracy pracowników naukowych.

www.konin.naszemiasto.pl

Profesor Pawlak - profesorem

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie otrzymał tytuł profesora nauk humanistycznych.
Postanowienie nadające tytuł profesorski dr. hab. Mirosławowi Pawlakowi Prezydent RP, Bronisław Komorowski podpisał 17 lipca 2013 r.
Profesor to tytuł naukowy nadawany za osiągnięcia naukowe i dydaktyczne pracownikom szkół wyższych i instytutów naukowo-badawczych. W Polsce tytuł ten nadaje Prezydent RP. Wcześniej Centralna Komisja do spraw Stopni i Tytułów zatwierdzić musi wniosek uczelni macierzystej w sprawie nadania takiego tytułu. W Polsce tytuł profesora nadawany jest dożywotnio.
Ponieważ uroczystość nadania tego tytułu przez Prezydenta RP, odbywała się dawniej w Belwederze, stąd w mniej oficjalnych okolicznościach wzięło się tytułowanie „profesorem belwederskim” lub coraz częściej „profesorem prezydenckim”. Określenie „profesor zwyczajny” i „profesor nadzwyczajny” są jedynie nazwami stanowisk pracy pracowników naukowych.

www.konin24.info

Profesor rektor

Postanowienie w tej sprawie Bronisław Komorowski, prezydent RP, podpisał 17 lipca 2013 r. Profesor to tytuł naukowy nadawany za osiągnięcia naukowe i dydaktyczne pracownikom szkół wyższych i instytutów naukowo  -badawczych. W Polsce tytuł ten nadaje prezydent po zatwierdzeniu przez Centralną Komisję do spraw Stopni i Tytułów wniosku uczelni macierzystej w sprawie nadania takiego tytułu. W Polsce tytuł profesora nadawany jest dożywotnio.

Uroczystość nadania tego tytułu przez Prezydenta RP, odbywała się dawniej w Belwederze, stąd przy mniej oficjalnych okolicznościach wzięło się tytułowanie „profesorem belwederskim” lub coraz częściej „profesorem prezydenckim”. Natomiast „profesor zwyczajny” i „profesor nadzwyczajny” są jedynie nazwami stanowisk pracy pracowników naukowych.

www.lm.pl

Rektor PWSZ profesorem tytularnym

Mirosław Pawlak, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie otrzymał tytuł profesora nauk humanistycznych. Postanowienie w tej sprawie Bronisław Komorowski, Prezydent RP.

Profesor to tytuł naukowy nadawany za osiągnięcia naukowe i dydaktyczne pracownikom szkół wyższych i instytutów naukowo-badawczych. W Polsce tytuł ten nadaje Prezydent RP po zatwierdzeniu przez Centralną Komisję do spraw Stopni i Tytułów wniosku uczelni macierzystej w sprawie nadania takiego tytułu. W Polsce tytuł profesora nadawany jest dożywotnio. Warto też wiedzieć, że uroczystość nadania tego tytułu przez Prezydenta RP, odbywała się dawniej w Belwederze, stąd przy mniej oficjalnych okolicznościach wzięło się tytułowanie „profesorem belwederskim” lub coraz częściej „profesorem prezydenckim”. Natomiast „profesor zwyczajny” i „profesor nadzwyczajny” są jedynie nazwami stanowisk pracy pracowników naukowych.

www.wirtualnykonin.pl

Przegląd Koniński z dnia 13 sierpnia 2013 r.