Poniedziałek, 1 lipca 2024

XIX ZGROMADZENIE PLENARNE KONFERENCJI REKTORÓW PUBLICZNYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH POŁĄCZONE z OBCHODAMI 15-lecia PWSZ w KONINIE

Prof. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, będzie gospodarzem XIX Konferencji Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych (KRePSZ), która odbędzie się w dniach 18–21 września.

Do Konina przyjedzie 35 rektorów z całej Polski. Swój udział potwierdzili także dr hab. Jacek Guliński, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, poseł Krystyna Łybacka, była minister edukacji narodowej i sportu, oraz Marian Zalewski, członek Zarządu TVP. Uczestnicy konferencji będą dyskutować o najważniejszych problemach i przyszłości publicznych wyższych szkół zawodowych.
Rektorzy wezmą także udział we wspólnym uroczystym posiedzeniu Senatu i Konwentu PWSZ w Koninie, które odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 15-lecia uczelni.

ZAPOWIEDŹ

www.infokonin.pl