Niedziela, 30 czerwca 2024

PROJEKTY SOCJALNE W KONIŃSKICH PRZEDSZKOLACH

Studenci II roku kierunku praca socjalna w PWSZ w Koninie pod kierunkiem mgr. Artura Cygana, przygotowali i zrealizowali  w dniach 10 i 21 maja br. projekty socjalne związane z tematyką pomagania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. W zajęciach udział wzięły dzieci z Przedszkola nr 16 im. Jana Brzechwy oraz Przedszkola nr 5 Kubusia Puchatka w Koninie. Zajęcia przeprowadzone przez studentów inspirowały wszystkich uczestników do podejmowania wspólnych działań w ramach przygotowanych gier i konkursów. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki oraz certyfikaty.