Niedziela, 30 czerwca 2024

AMS na Wydziale Społeczno-Technicznym

7 czerwca w Katedrze Pedagogiki i Pracy Socjalnej odbyła się kolejna edycja AMS. Koordynatorem tegorocznego wydarzenia  była mgr Małgorzata  Chybicka. Zaproszone zostały dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu. W uroczystym powitaniu uczestniczyła Pani Dziekan WST dr K. Zawieja Żurowska oraz Kierownik Zakładu Edukacji i Pomocy Spolecznej.. Studenci II roku pedagogiki przygotowali warsztaty przyrodnicze pod kierunkiem mgr Ewy Łechtańskiej oraz artystyczne pod opieką mgr Wiesławy Kozłowskiej oraz mgr Aldony Wojciechowskiej. Dodatkową atrakcją było dla dzieci zwiedzanie CWD i odbieranie certyfikatów uczestnictwa na scenie auli. Natomiast pobyt w naszej Uczelni zakończyły zabawy animacyjne na Świeżym powietrzu w Bajkolandii. Dzieci wyjechały rozbawione i pełne wrażeń.