WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:

baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 28 czerwca 2024

Oferta pracy w firmie Woodmizer

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Konstruktor maszyn
MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:
  • projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących części, zespołów, maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie obliczeń projektowych i dokumentacji technicznej,
  • współpraca przy wdrażaniu nowych projektów do produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów wspomagających projektowanie (ProEngineer, PDMLink, Solid Works, Solid Edge, Inventor, Auto Cad,
  • inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
Oferujemy:
·        pracę i rozwój w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
·        atrakcyjne warunki zatrudnienia,
·        bardzo bogaty pakiet socjalny  (karty przedpłacone i paczki świąteczne, zajęcia sportowe: basen, siłownia, zajęcia z trenerem pływania i biegania, opieka medyczna,  wycieczki, wyjazdy do teatru)
·        przyjazną atmosferę pracy,
·        możliwość  rozwoju zawodowego ( nauka jęz. angielskiego, udział w szkoleniach, wyjazdy na targi branżowe)

        CV oraz list motywacyjny opisujący jak spełniane są wymagania prosimy przesłać poprzez stronę internetową www.woodmizer.pl - zakładka KARIERA.

Kalendarium

Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO

studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki