WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:

baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 1 lipca 2024
Firma GARANT Personalmanagement GmbH, dział GARANT MEDICAL,
Friedrichstr. 83, 58636 Iserlohn

Poszukuje pielęgniarek do pracy w szpitalu na pełen etat w miejscowościach: Düsseldorf, Dortmund, Iserlohn, Hagen

Zakres obowiązków:
  • ścisła współpraca z lekarzem
  • asystowanie lekarzowi przy przeprowadzanych zabiegach i operacjach
  • przygotowywanie pacjentów do badań i zabiegów
  • wykonywanie podstawowych pomiarów, takich jak badanie temperatury, tętna i ciśnienia krwi
  • bieżąca opieka i budowanie relacji z pacjentami
  • obsługa gabinetu zabiegowego i sprzętu i aparatury medycznej
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji medycznej
  • pobieranie i znakowanie materiału do badań
  • kontrola nad prawidłowością warunków wykonywania usług medycznych
  • wdrażanie niezbędnych rozwiązać w toku leczenia pacjenta
  • nadzorowanie prawidłowego przebiegu leczenia
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na czas nieokreślony na zasadach niemieckiego kodeksu pracy
  • pracę w nowoczesnej, prestiżowej placówce medycznej w doświadczonym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach umów taryfikacyjnych z uwzględnieniem stażu pracy i posiadanych kwalifikacji
  • możliwość szkolenia i dodatkowego kształcenia (specjalizacja)
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • nieodpłatne wsparcie i pomoc przy:
  • pierwszych krokach w Niemczech i przy procedurach związanych z uznaniem uprawnień zawodowych
  • przy organizacji dodatkowego kursu języka niemieckiego dofinansowanego przez niemiecki urząd
  • organizacji przyjazdu, poszukiwaniu mieszkania, meldunku w niemieckiej kasie chorych, otwarciu bankowego konta osobistego, itp.
Wymagania:
  • dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej / lub licencjat pielęgniarstwa / lub dyplom magistra pielęgniarstwa
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • kursy specjalistyczne oraz doświadczenie zawodowe mile widziane i dodatkowo honorowane
  • komunikatywność i szczególne zorientowanie na pacjenta
  • odpowiedzialność, rzetelność, staranność
  • pozytywne i życzliwe nastawienie, otwartość, odpowiedzialność, samodzielność
  • chęć zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (B1 - B2) i chęć do kontynuacji nauki języka w Niemczech
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres czasu i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, dokumenty poświadczające wykształcenie ) proszę przesyłać na poniższy adres e-mail lub przesłać na adres firmy. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: +49 2371  157420 (mówimy w j. polskim).
adres email: schroeter@garant-medical.de
adres strony www: https://www. garant-personal.de

Informujemy, iż  nie świadczymy pośrednictwa pracy tymczasowej. Nasi kandydaci są zatrudniani bezpośrednio przez naszych klientów i nie ponoszą kosztów pośrednictwa. Nasze oferty są skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.

Kalendarium

Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO

studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki