Wtorek, 2 lipca 2024

Copywriter

Copywriter w widzialni.pl

Widzialni.pl (http://www.widzialni.pl/) to dynamicznie rozwijająca się agencja marketingu internetowego z siedzibą w Poznaniu. Mamy już ponad 900 zadowolonych klientów i wciąż pozyskujemy kolejnych. Z tego powodu poszukujemy rzetelnych współpracowników.

Jeśli jesteś studentem o wielu zainteresowaniach, dołącz do naszego zespołu! Do Twoich zadań należeć będzie samodzielne pisanie tekstów na wskazane tematy z różnych dziedzin.

Rodzaj pracy:                          kontrakt/freelance
Rodzaj umowy:                        umowa o dzieło
Minimalne doświadczenie:       niewymagane
Miejsce pracy:                          zdalnie

Oferujemy:
  • Pracę w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Szkolenie z SEO copywritingu;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w zakresie copywritingu i podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • Stały kontakt.
Wymagania:
  • Twórczość i kreatywność;
  • „Lekkie pióro”
  • Swoboda w pisaniu tekstów informacyjnych;
  • Zdolność samodzielnej organizacji pracy;
  • Znajomość reguł ortografii i interpunkcji;
  • Zapał do pracy
    Jesteś odpowiednim kandydatem? Zgłoś się do nas!
    Prześlij CV oraz list motywacyjny na adres mailowy biuro@widzialni.pl z dopiskiem Copywriter/Praca zdalna. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na podstronę http://www.widzialni.pl/kariera/, gdzie znajdziesz inne oferty pracy.

PS. W dokumentach rekrutacyjnych nie zapomnij dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.”.

widzialni.pl                                                                                        tel. (+48) 61 847 04 58               faks (+48) 61 278 67 73
60-743 Poznań, ul. Bolesława Limanowskiego 8                             biuro@widzialni.pl
NIP PL 9231592548