Niedziela, 14 lipca 2024

„Zdrowa przyszłość”

W dniu 20.02.19r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Lubstowie uczniowie klas III, IV i VII brali udział w spotkaniu z panem doktorem Arturem Rewekantem - wykładowcą Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Wykłady wsparte prezentacjami multimedialnymi dotyczyły chorób ludzi w przeszłości oraz powodów starzenia się człowieka. Podczas spotkania prelegent w ciekawy i przystępny sposób przekazał wiedzę na temat wielu zagadnień dotyczących różnych aspektów antropologii. Wykłady odbyły się w związku z realizowaną w szkole innowacją pedagogiczna „Zdrowa przyszłość” przygotowaną przez panią Annę Bekalarz, panią Małgorzatę Starostę i panią Katarzynę Zielke.
  • fot1
  • fot3