Niedziela, 23 czerwca 2024

Przedsiębiorczość, logistyka i biznesplan

„Doskonały przedsiębiorca – droga do samodzielności” – to zajęcia wykładowo-warsztatowe dla kolejnych uczestników Akademii Młodego Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie – uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole.
Warsztatom dla przyszłych przedsiębiorców, które przeprowadzi dr Agnieszka Szymankowska, towarzyszyć będzie mini-konkurs wiedzy o tej dziedzinie życia gospodarczego. Natomiast dr Szymon Zimniewicz, po przerwie na poczęstunek i zwiedzanie uczelni, zaprosi gości z Koła na swój wykład „Znaczenie logistyki w gospodarce globalnej”. Ostatnim punktem AMS będą warsztaty zatytułowane „Logistyka okiem żaka”, nad którymi pod okiem dr. Zimniewicza już pracują studenci specjalności zarządzanie logistyką.

Najbliższą edycję – 15 maja – Akademii Młodego Studenta PWSZ pieczę objęła Katedra Zarządzania i Logistyki z Wydziału Społeczno-Humanistycznego. Początek spotkania o godz. 10-tej.
aria