Sobota, 1 czerwca 2024

KOMUNIKAT WS. ZWOLNIONYCH Z UBEZPIECZENIA NNW (NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW)

Student PWSZ w Koninie, który może zostać objęty zwolnieniemz wpłaty składki na rzecz ubezpieczenia NNW w roku akademickim 2014/2015 powinien spełnić następujące warunki:
  1. musi złożyć wniosek na stypendium socjalne;
  2. nie wpłacił wcześniej na ubezpieczenie NNW u starosty roku;
  3. został zakwalifikowany na podstawie kryterium dochodowego do osób, które mogą skorzystać ze zwolnienia w ramach limitu osób zwolnionych określonego przez warunki ubezpieczenia 2014/2015.

Uczelnia zamieści listę osób zakwalifikowanych do zwolnienia z wpłaty składki w terminie po 25.11.2014 r.  na stronie internetowej uczelni (www.pwsz.konin.edu.pl )w zakładce:                    Dla studenta/Ubezpieczenie 2014/2015

W przypadku osób nie zakwalifikowanych w określonym dla uczelni limicie zwolnienia, ostateczny termin wpłaty ubezpieczenia zostaje określony na dzień 08.12.2014 r. (pokój nr. 9, przy  ul. Przyjaźni  1  – mgr Ramona Kozłowska-Wróbel).

Studencie przypominamy, iż zwolnienie dotyczy tylko i wyłącznie ubezpieczenia NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) -składka 45 zł.