Wtorek, 2 lipca 2024

Targi pracy " Kariera na językach"

Udział w targach pracy „Kariera na językach” to niepowtarzalna okazja dla wszystkich osób, które chcą podnosić swoje kompetencje językowe, a karierę zawodową wiążą z pracą w międzynarodowym środowisku. W jednym miejscu zgromadzą się pracodawcy, którzy poszukują pracowników (studentów, absolwentów, specjalistów) znających języki obce na poziomie co najmniej B2.
Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zastanowić się nad kierunkiem rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.
Doświadczeni trenerzy poprowadzą szkolenia dotyczące aktualnych trendów związanych z rekrutacją i zdobywaniem doświadczenia zawodowego.
Opisy szkoleń dostępne są pod adresem tinyurl.com/KnJ2017-oferta-szkoleniowa. Formularz zapisów: tinyurl.com/KnJ2017-zapisy
Na uczestników będzie czekać możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych, uzyskania porad ekspertów oraz wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Otwarciu wydarzenia przewodniczyć będą prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk - prorektor ds. kształcenia oraz władze dziekańskie Wydziału Anglistyki oraz Neofilologii.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.biurokarier.amu.edu.pl
oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/biuro.karier.uam.
Sprawdź, którzy pracodawcy na Ciebie czekają! tinyurl.com/KnJ2017-katalog

30 maja 2017, 11.00 - 15.00