WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:

baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 1 czerwca 2024

GENERALI - UBEZPIECZENIA

Generali
- jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie - prowadzi działalność ubezpieczeniową od ponad 180 lat. W skład grupy Generali wchodzi 150 firm ubezpieczeniowych oraz 100 instytucji - finansowych
i agencji nieruchomości, działających w ponad 60 krajach świata. Z usług Generali korzysta ponad 65 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Obecnie w związku z rozwojem struktury poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: AGENT

Zakres obowiązków:
  • budowanie bazy potencjalnych klientów
  • odbywanie spotkań handlowych
  • przeprowadzanie analiz potrzeb klientów
  • budowanie relacji z klientami
  • rzetelna obsługa serwisowa
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • silna orientacja na wyniki i osiąganie wyznaczonych celów
  • motywacja do podejmowania nowych wyzwań i rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność, elastyczność oraz przejawianie inicjatywy w działaniu
Oferujemy:
  • stabilną współpracę w renomowanej firmie
  • indywidualny kontrakt
  • udział w nowym projekcie rozwojowym
  • szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów
  • atrakcyjny program szkolenia i wdrożenia
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego z podaniem
(i oznaczeniem pwsz /001/10) na adres: zzloty@gmail.com. Osobą uprawnioną do kontaktu jest Zbigniew Złoty.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Kalendarium

Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO

studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki