Czwartek, 23 maja 2024

w  PWSZ w Koninie, ul. Wyszyńskiego 3 C, sala 1 W

W programie:
  1. Otwarcie konferencji.
  2. Łączą nas słowa i dźwięki – występ młodzieży z Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie pod kier. Kamili Pacześnej i Beaty Wlazło.
  3. Fenomen fantastyki dla młodych czytelnikówAnna Maria Czernow, prezes Polskiej Sekcji  IBBY, doktorantka Instytutu Literatury Polskiej UW, badaczka literatury dla dzieci i młodzieży.
  4. Wszechświat ukryty w kamyku - Roksana Jędrzejewska-Wróbel, doktor literaturoznawstwa, autorka książek dla dzieci.
  5. Zakończenie konferencji.