Piątek, 10 maja 2024

SAiP PWSZ w Koninie zarejestrowane

Miło nam poinformować, że dnia 16 grudnia 2013 r. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie zostało zarejestrowane i wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego.

Stowarzyszenie przyjęło za główne cele swojej działalności m.in. utrzymywanie więzi miedzy pracownikami, studentami, absolwentami i przyjaciółmi PWSZ Koninie, współpracę z uczelniami publicznymi oraz niepublicznymi, monitorowanie karier zawodowych absolwentów, doskonalenie systemu zapewnienia jakości kształcenia w uczelni, współpracę z innymi podmiotami czy uczestnictwo w życiu społecznym i akademickim.

SAiP PWSZ w Koninie na walnym zebraniu założycielskim w dniu 19 października 2013 r. dokonało wyboru władz Stowarzyszenia. Do zarządu wybrani zostali: Jakub Modrzyński – prezes zarządu, Marcin Kaczmarek – wiceprezes zarządu, Magdalena Telesińska – wiceprezes zarządu, Ramona Kozłowska – członek zarządu, Karolina Michalska – członek zarządu. Do komisji rewizyjnej wybrani zostali: Grzegorz Olczak – przewodniczący komisji rewizyjnej, Wioleta Jankowska – wiceprzewodnicząca komisji rewizyjnej, dr Artur Zimny – członek komisji rewizyjnej, Dariusz Wiliński – członek komisji rewizyjnej.

W najbliższym czasie zarząd Stowarzyszenia przedstawi szczegółowy plan działania związany m.in.  z organizacją konferencji dotyczącej rynku pracy, współpracą z podmiotami odpowiedzialnymi za zatrudnienie w subregionie konińskim czy też pozyskaniem środków zewnętrznych na realizację celów statutowych Stowarzyszenia.

Wraz z nowym rokiem zostanie również uruchomiona oficjalna strona internetowa oraz facebookowy profil, gdzie osoby zainteresowane będą mogły na bieżąco śledzić aktualne działania Stowarzyszenia.
Wszystkie osoby, które chcą aktywnie wspierać nasze działania, serdecznie zapraszamy do wstępowania w szeregi Stowarzyszenia.

Studentom, Absolwentom, Pracownikom i Przyjaciołom PWSZ w Koninie życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji wielu ambitnych działań i pomysłów w zbliżającym się 2014 roku.

Zarząd SAiP PWSZ w Koninie