Piątek, 10 maja 2024

Idź tam, gdzie śpiewają…

Akademicki Chór Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie zaprasza do uczestnictwa wszystkich chcących nauczyć się śpiewać i kochających muzykę.

Rekrutacja rozpoczyna się 26 lutego 2014 r. Przystąpić do niej mogą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci, absolwenci i pracownicy PWSZ w Koninie.

Chór poprowadzi prof. Andrzej Ryłko, wykładowca na Wydziale Społeczno-Humanistycznym PWSZ w Koninie oraz na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu poznańskiego UAM. Profesor Ryłko za swoje dokonania artystyczne został wyróżniony wieloma nagrodami, m.in. Prezydenta RP, a z prowadzonymi przez siebie chórami i zespołami wokalnymi dyrygent zdobywał wiele nagród w prestiżowych konkursach i festiwalach w kraju i za granicą.

Swój akces do Chóru Akademickiego PWSZ w Koninie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 602 49 50 45 lub mailowo na adres: rylkodyrygent@o2.pl

aria