Piątek, 10 maja 2024

JUWENALIA

15-16 maja 2015 r.

Organizator: Samorząd Studentów PWSZ w Koninie

Tegoroczne Juwenalia odbędą się 15 i 16 maja w Amfiteatrze na Skarpie w Koninie. Gwiazdami studenckiego święta nie tylko dla studentów będą Akurat, Luxtorpeda oraz Koniec Świata. Ale to nie wszystko.

Pierwszego dnia, czyli w piątek - 15 maja, po starcie o godz. 18:00, wystąpią kolejno:  DJ VViniks - 18.20, DJ Bully o 19.25, DJ Jagoda o 20.20, DJ HighBeat o 21.25, a o 22.30 pierwsza gwiazda konińskich Juwenaliów - Jackob Roenald. Od północy w klubie Enklawa - całonocne afterparty.

Po przerwie na wyspanie się, już 16 maja, czyli w sobotę, czas na oficjalne rozpoczęcie „Juwenaliów Konin 2015”.

O 17.00 konieczna w czasie tego święta uroczystość przekazania studenckiej braci kluczy do bram Miasta i Uczelni, której dokonają ich tradycyjni włodarze: Józef Nowicki, Prezydent Miasta Konina i prof. dr hab. Mirosław Pawlak, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

O 17.25 na scenę wejdzie zespół 4 a.m.,  a zaraz po nim suport przed koncertem o 18.20 zagra zespół Simple Heroes. Już o 19:30 wystąpi pierwsza gwiazda Juwenaliów, zespół Koniec Świata, a o 20:55 zespół Luxtorpeda. Główną gwiazdą tegorocznych Juwenaliów jest zespół Akurat, którego koncertu spodziewajcie się o 22:30. A po zakończeniu o północy w Klubie Enklawa - afterparty.