Piątek, 10 maja 2024

Kolejna edycja studiów podyplomowych na finiszu

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych na kierunkach: administracja samorządowa (edycja III) oraz organizacja i zarządzanie w sektorze publicznym (edycja II) odbyło się 13 czerwca 2015 r. Otrzymało je 40 osób (19 na studiach organizacja i zarządzanie w sektorze publicznym i 21 na administracji samorządowej).

Świadectwa wręczyli dr Artur Zimny, dziekan Wydziału Społeczno-Humanistycznego, a zarazem pełnomocnik rektora ds. studiów podyplomowych oraz  dr Jerzy Ciupa, kierownik studiów i mgr Marek Zawidzki, sekretarz miasta Konina.

Prezydent Konina ufundował nagrody dla najlepszych słuchaczy. Otrzymały je Katarzyna Grabka i Marta Koczorowska (organizacja i zarządzanie w sektorze publicznym) oraz Iwona Krajewska i Beata Sadowska z administracji samorządowej.

W tym samym dniu odbyły się egzaminy końcowe na studiach podyplomowych: zarządzanie BHP (30 słuchaczy) oraz zarządzanie kadrami i prawo pracy (13 słuchaczy). Ostatnie egzaminy odbędą się 21 czerwca br. na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (29 słuchaczy).

K.J.
Red. Ekdar IMY