Poniedziałek, 13 maja 2024

Sposób na egzamin

Zdawanie egzaminów to nie tylko sama wiedza, ale także jej umiejętne zgromadzenie, opanowanie i przedstawienie podczas egzaminu. Akademickie Centrum Językowe PWSZ w Koninie organizuje specjalne szkolenie dotyczące skutecznego przygotowania do ustnego sposobu weryfikacji wiedzy.

Kurs ACJ ma na celu prezentację technik planowania procesu uczenia się i selekcji materiału, a także jego zapamiętywania. Oprócz tego organizatorzy zaprezentują najczęstsze błędy popełniane podczas egzaminu ustnego i powiedzą na co zwrócić uwagę, żeby wypadł zadowalająco. Zwrócą uwagę na znaczenie komunikacji niewerbalnej oraz pożądane i nieżądane zachowania podczas egzaminu ustnego.

Szkolenie odbędzie się 13 kwietnia w godzinach od 16.00 do 18.00, w budynku PWSZ ul. Przyjaźni 1, w sali 113.

Cena 30 zł.

Zgłoszenia są przyjmowanie telefonicznie pod numerem  728 439 401 lub 601 896 408. Wpłat należy dokonać do 10 kwietnia 2016 r. na numer konta:  68 1500 1461 1214 6004 2619 0000 w BZ WBK SA 3 w Koninie. Tytuł przelewu powinien zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz adnotację: opłata za szkolenie ze zdawania egzaminów.

Kontakt e-mail: acj@konin.edu.pl