Sobota, 11 maja 2024

Egzamin certyfikowany TOEIC

Akademickie Centrum Językowe PWSZ w Koninie serdecznie zaprasza studentów oraz wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w certyfikowanym egzaminie TOEIC®, który jest najczęściej uznawanym certyfikatem językowym w międzynarodowym środowisku pracy. Certyfikat TOEIC® to cenny dodatek do CV, przepustka do kariery, dająca szersze perspektywy zawodowe.

Najbliższy egzamin odbędzie się 13 czerwca 2017 r.

Podejście do egzaminu kosztuje 60 zł, wykupienie certyfikatu TOEIC® 145 zł. Jeśli wynik egzaminu nie będzie satysfakcjonujący, student NIE MA OBOWIĄZKU wykupienia certyfikatu. Jest to oferta promocyjna – standardowo koszt podejścia do egzaminu i wykupienia certyfikatu to 340 zł.

Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać w sekretariacie ACJ przy ul. Wyszyńskiego 3c, pok. nr 5.
Rejestracji i opłat należy dokonać do 25 maja 2017 r. w biurze ACJ w godzinach 9:00-15:30.

Więcej informacji na temat egzaminu TOEIC na stronie acj.konin.pl/aktualności.