Piątek, 10 maja 2024

Studencie, odkryj swój potencjał z Credit Agricole!

Bank Credit Agricole po raz kolejny spotyka się ze studentami polskich uczelni i w ramach programu MAKSYMALNI pomaga odkrywać swój potencjał i zdobyć pierwszą pracę.

Jutro, 10 kwietnia eksperci banku odwiedzą naszą uczelnie, będą czekać na Was w holu na 1 piętrze.

Przyjdź, napij się darmowej kawy lub herbaty, porozmawiaj na temat swojej przyszłości ze specjalistą HR, rozwiąż quizy i spróbuj wyciągnąć pluszową lamę w „łapie szczęścia”.

Nie czekaj, zbieraj znajomych i przybywajcie!