Niedziela, 12 maja 2024

Rekrutacja na wyjazdy stypendialne Erasmus dla pracowników administracyjnych

Programu LLP-Erasmus oferuje pracownikom administracyjnym wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2013/2014.

Pracownik może wyjechać za granicę celem uczestniczenia w szkoleniu w partnerskiej uczelni/instytucji, podczas którego będzie doskonalił swoje kompetencje zawodowe. Czas trwania szkolenia wynosi 5 dni. Na pokrycie kosztów związanych z podróżą i utrzymaniem za granicą pozwala stypendium programu Erasmus.

Przy wyborze kandydatów brana jest pod uwagę znajomość języka obcego oraz doświadczenie zawodowe.

Pracownicy zainteresowani przeprowadzeniem zajęć w uczelni partnerskiej proszeni są o złożenie wniosku aplikacyjnego oraz Training Programme w Biurze Rektora. Termin składania wniosków upływa 22 listopada 2013 r.

Szczegółowych informacji o możliwościach udziału w programie Erasmus i współpracy z partnerami udziela:

mgr Patrycja Herman-Wróbel, Biuro Rektora mieszczące się przy ul. Przyjaźni 1 (pokój 201), tel. 63 249.72.04,

e-mail:  patrycja.herman@konin.edu.pl

Wniosek zgłoszeniowy