WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:

baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 20 maja 2024

Oferta pracy ZUS

OFERTA PRACY – ZEWNĘTRZNA

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko:
ds. orzecznictwa w Wydziale Ubezpieczeń i Składek
numer oferty 85/2019/KAD

       (umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika)

Wymagania formalne:

Niezbędne:

- wykształcenie średnie
Pożądane:
- wyższe magisterskie (nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja)
- minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- nastawienie na wyniki/konsekwencja w działaniu, terminowość, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, poprawne przekazywanie informacji ustnych, działanie procesowe/ nastawienie na proces
- podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów, poprawne przekazywanie informacji pisemnych, przekonywanie, obsługa klienta, poprawne wnioskowanie, stanowczość/pewność siebie, opanowanie, umiejętność stosowania przepisów.

Zakres zadań:
Zapewnia stosowanie jednolitych zasad dotyczących podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, ustalania podstawy wymiaru, wysokości i zasady finansowania składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy, Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych i Fundusz Emerytur Pomostowych oraz  zasady i terminy ich opłacania.

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny z podaniem numeru oferty: 85/2019/KAD
- odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór na stronie w rubryce "Wymagana klauzula")
- kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o składanie  CV  wraz z listem motywacyjnym                                                       w terminie do 30 kwietnia 2019 r. na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
II Oddział w Poznaniu,
       ul. Starołęcka 31
61-361 Poznań,
Sala Obsługi Klientów, Stanowisko informacji ogólnej i dziennika podawczego
z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy”

Warunki Pracy
Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:
- sprzęt komputerowy,
- sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:
- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
☒ polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
☒ wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
☒konieczność poruszania się po całym obiekcie,
☐ konieczność wykonywania pracy poza biurem
☒ konieczność odbywania podróży służbowych,
☒ budynek 4 -piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi  dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
☒stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 i 2 piętrze,
☒ miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
☒ wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
☐ przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
☐ przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa lub transporter schodowy,
☒ drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
☒ w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują  się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy. Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji do jednostki organizacyjnej. Dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana. Do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Kalendarium

Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO

studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki