Wtorek, 11 czerwca 2024

Pierwszy partner z Wielkiej Brytanii!

University of Bolton
3 lipca grono uczelni partnerskich PWSZ w Koninie powiększył Uniwersytet z Bolton. To pierwsza uczelnia Wielkiej Brytanii, z jaką podpisaliśmy umowę bilateralną na współpracę w ramach Programu Erasmus.
Na obecną chwilę oferta realizacji części studiów na uczelni w Bolton dotyczy studentów kierunków zarządzanie oraz mechanika i budowa maszyn. Umowa dotyczy również pracowników naukowych. Będzie ona obowiązywać w latach 2012-2015.
University of Bolton mieści się w Bolton (w Anglii) i liczy około 14.000 studentów oraz 700 pracowników. Uniwersytet znalazł się piątce najlepszych uniwersytetów w swym regionie.