Poniedziałek, 3 czerwca 2024

Posadziliśmy las!

Ponad 300 drzewek zasadzili zagraniczni studenci programu „Erasmus” podczas akcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu „Erasmus Forest”.

Wśród ogrodników obecni byli studenci Programu Erasmus konińskiej PWSZ w Koninie.
Akcja odbyła się w piątek, 9 listopada w Stęszewku (koło Poznania). Niemalże stu studentów wielkopolskich uczelni wyższych - Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (główny organizator), Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile - posadziło las.
Jak mówią specjaliści, już za 2-3 lata będzie można podziwiać jedno lub dwumetrowe drzewka.

mata
  • DSC08132