Czwartek, 13 czerwca 2024

Zaproszenie na Szkołę Letnią

Od 2014 roku hiszpańska uczelnia Universidade da Coruña organizuje Międzynarodową Szkołę Letnią. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 31 lipca - 18 sierpnia.

W ramach Szkoły Letniej przez 3 tygodnie prowadzone będą wykłady, kierowane zarówno do hiszpańskich, jak i zagranicznych studentów, a także absolwentów. Wykłady obejmą szeroką tematykę, począwszy od prawa, biznesu, przez nauką po technologię. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim przez wykładowców z ponad 40 róznych krajów.
Na stronie internotowej znajdują się informacje dotyczące aplikowania.
Zapraszamy do uczestnictwa!