Środa, 12 czerwca 2024

Bezpłatne szkolenie dla studentów „Innowacje a marketing”

Akademia Innowacji NUVARRO zaprasza na bezpłatne szkolenie „Innowacje a marketing”
Biznes ma tylko dwie funkcje: marketing i innowacje” Peter Drucker

Czym jest Innowacyjność? Czy jego znaczenie jest tożsame z „kreatywnością”? Jak innowacje wpływają na rozwój firmy, jak je wdrażać, gdzie je szukać? Odpowiedzi na te zagadnienia przedsiębiorcy regionu konińskiego znajdą w Akademii Innowacji NUVARRO.

Akademia Innowacji NUVARRO to cykl szkoleń organizowanych w Centrum Transferu Technologii w Posadzie we współpracy
z partnerami biznesowymi. Jej celem jest wprowadzenie przedsiębiorców rynku konińskiego w świat nowych innowacyjnych rozwiązań, których zastosowanie podniesie ich konkurencyjność na rynku polskim. Tempo zmian w technice i technologii sprawia, iż innowacje to nie tylko nowe produkty lub udoskonalenie starych, ale również i nowe metody organizacyjne czy też marketingowe, relacje z partnerami, organizacja miejsca pracy, metody produkcji.

Akademia Innowacji NUVARRO wprowadzi w świat INNOWACJI właścicieli i pracowników przedsiębiorstw regionu konińskiego poprzez organizację comiesięcznych szkoleń, poczynając od zagadnień marketingowych, poprzez organizacyjne, finansowe
i prawne.

Inauguracja Akademii nastąpi w dniach 13 – 14 grudnia br. szkoleniem pt. „Innowacje a marketing”. Bezpłatne szkolenie realizowane w ramach projektu „WULKAN INNOWACJI” przez DEA Konsulting odbędzie się w Centrum Transferu Technologii NUVARRO, Posada, ul. Reymonta 23, 62-530 Kazimierz Biskupi.

AKADEMIA INNOWACJI NUVARRO ZAPRASZA

Tytuł projektu - „WULKAN INNOWACJI”
Tematyka szkolenia - „Innowacje a marketing”
Odbiorcy - Pracownicy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (branże w regulaminie)
Czas trwania szkolenia - Dwudniowe (16 h)
Termin zgłoszenia - Do 7 grudnia 2012 r.
Termin szkolenia- 13 - 14 grudnia 2012 r. (czwartek – piątek)

Zgłoszenia tel. 63 233 00 15 – Marta Szymankowska
Więcej informacji na stronie www.nuvarro.pl