Poniedziałek, 1 lipca 2024

Wychowawca kolonii podczas wakacji 2015

Polskie Towarzystwo Krajoznawcze

WYCHOWAWCA KOLONII PODCZAS WAKACJI 2015

Polskie Towarzystwo Krajoznawcze, znany i ceniony organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska wychowawcy kolonijnego.

Opis stanowiska
Praca w sezonie letnim podczas wakacji na koloniach i obozach. Opieka wychowawcza, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, realizacja programu pobytu, wykonywanie czynności określonych przez kierownika placówki wypoczynku, przywóz i odwóz dzieci.

Wymagania i kwalifikacje
  • zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inne zgodne z wymogami MEN
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • zaświadczenie od lekarza medycyny pracy
  • zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
Wymagane dokumenty
CV, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, ewentualnie referencje z poprzednich miejsc pracy. W trakcie wykonywania powierzonych czynności książeczka zdrowia z ważnymi wpisami lekarza medycyny pracy oraz ważna polisa OC.

ATRAKCYJNY SYSTEM WYNAGRADZANIA
Zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu. Pobyt w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych takich jak: Puck, Jastrzębia Góra, Łeba, Poddąbie, Ustka, Łazy, Kołobrzeg, Rabka Zdrój, Wisła, Polanica Zdrój.

CV, List motywacyjny
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
  • e-mail kadra@ptkraj.pl
  • tel. 68/ 324 55 95/ wew. 26