Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Czy to Ty jesteś Absolwentem Roku 2014? - konkurs ADZUNA

CZY TO TY JESTEŚ ABSOLWENTEM ROKU 2014?

KONKURS ADZUNA

Adzuna połączyła siły z najlepszymi specjalistami ze świata biznesu oraz firmami, aby wybrać i nagrodzić najwybitniejszych absolwentów 2014.

Sytuacja zawodowa absolwentów potrafi być trudna, co w dużej mierze wynika ze znacznej konkurencji na rynku pracy. W Polsce nie brakuje utalentowanych studentów, jednak aby zabłysnąć, należy wybić się ponad tłum i dać się zauważyć przyszłemu pracodawcy. Szczególnie osoby stawiające pierwsze zawodowe kroki potrzebują możliwości przedstawienia swoich atutów. Chcielibyśmy dać tegorocznym i zeszłorocznym absolwentom możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony i ułatwienia sobie startu na pierwszym etapie kariery.

Zasady udziału
Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą odpowiedzieć na kilka krótkich pytań i opisać co sprawia, że wybijają się ponad tłum. Zgłoszenia można wysyłać do 22 sierpnia 2014.

Nagrody
Zwycięzca otrzyma możliwość odbycia praktyki zawodowej w prestiżowej firmie (m.in. Google, L’Oreal, Sony, eBay), nagrodę pieniężną w wysokości 5000 PLN, „klinikę CV” oraz sesję mentorską z przedstawicielem świata biznesu.

W zeszłym roku konkurs został zorganizowany przez Adzuna UK, a profile finalistów oraz uniwersytetów przez nich reprezentowanych zostały przedstawione przez takie publikacje jak The Sunday Times, The Telegraph, The Evening Standard oraz otrzymały ponad 100,000 odsłon na portalach społecznościowych.

Aby wziąć udział w konkursie oraz uzyskać dodatkowe informacje należy odwiedzić stronę: http://www.adzuna.pl/graduate-of-the-year.html.

Życzymy powodzenia!
Zespół Adzuna