Niedziela, 2 czerwca 2024

Semestr studiów w Wielkiej Brytanii dla anglistów!

Od 3 lipca 2013 roku PWSZ w Koninie współpracuje z Uniwersytetem w Bolton. To pierwsza uczelnia z Wielkiej Brytanii, z jaką podpisaliśmy umowę bilateralną na współpracę w ramach Programu Erasmus. Do tej pory część swoich studiów mogli odbyć w Bolton studenci zarządzania oraz mechaniki i budowy maszyn. Oferta wyjazdu do Uniwersytetu w Bolton dotyczy także pracowników naukowych. University of Bolton liczy około 14 tysięcy studentów oraz 700 pracowników. Uniwersytet znalazł się w piątce najlepszych uniwersytetów w swym regionie. Więcej informacji na stronie internetowej uczelni.