Sobota, 22 czerwca 2024

Zostań instalatorem urządzeniem OZE

Fundacja ECO zaprasza do udziału w szkoleniach i stażach w kierunku instalatora OZE (pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika). Gwarantujemy stypendium szkoleniowe 580zł netto, stypendium stażowe 970zł netto, materiały szkoleniowe, certyfikat producencki oraz możliwość zdania egzaminu UDT. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych (mężczyźni, kobiety) oraz studentów studiów zaocznych, posiadający nie więcej niż 29 lat, zamieszkujących województwo wielkopolskie. Szkolenia realizowane będą w Koninie. W trakcie szkoleń prowadzone będą zajęcia praktyczne, które pozwolą lepiej zrozumieć tematykę instalatorstwa urządzeń OZE. Więcej informacji na stronie http://www.fundacjaeco.org.pl/proje lub pod nr tel. 533 345 415.