Sobota, 29 czerwca 2024

PCHLI TARG 2013 - Pomóż innym!!

W dniu 18.04.2013r. odbędzie się
w Auli PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1
w godz. 10:00 – 15:00
PCHLI TARG
Podczas, którego nastąpi sprzedaż STAROCI,
a dochód z całej akcji przeznaczony będzie dla dzieci – marzycieli
z Fundacji Mam Marzenie – Dawida i Dominiki.

Do koncertowania podczas akcji dobroczynnej  „PCHLI TARG” zapraszamy studenckie zespoły i grupy muzyczne.
Zgłoszenia pod numerem telefonu: 721 100 757 – Ewelina Prus i pod adresami mailowymi:
ewelinapruss33@wp.plaleksandra.stanczak.hdk@wp.plarleta.radomska@konin.edu.pl;

Zbiórkę STAROCI prowadzi Koło Wolontariuszy PWSZ w Koninie oraz HDK PCK PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1 w Koninie w pok. 3 do dnia 16.04.2013r.

Propozycja rzeczy możliwych do przyniesienia.
Latarki, ładowarki, książki, kubki, lustra, zasłony, firany, długopisy, tablice, obrazy, szkło i porcelana, kwiaty, doniczki, kuferki, szkatułki, biżuteria, plecaki, torby, piórniki,  i „wszystko co jesteś w stanie sam udźwignąć”