Poniedziałek, 15 lipca 2024

Finał ogólnopolskiego konkursu na najciekawszą lekcję wychowania fizycznego – studenci wychowania fizycznego na podium

Dwie lekcje wychowania fizycznego autorstwa naszych studentów zakwalifikowały się do Finału Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt. Lekcja  wychowania  fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

W finale konkursu, który odbył się 21 maja 2015 roku w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, ex aequo trzecie miejsce zajęli przedstawiciele naszej Uczelni studiujący na kierunku wychowanie fizyczne: Martyna Jakubowska - temat lekcji Gry i zabawy w wodzie oraz Marek Miszczak i Krystian Zawiślak (reprezentujący także Studenckie Koło Naukowe Altius) – temat lekcji Uczymy się ruchów do aerobiku przy muzyce z wykorzystaniem elementów koszykówki. W przygotowaniu lekcji studentom pomagali dr Karolina Waliszewska, dr Adam Kantanista oraz mgr Izabela Adamska.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!!!

Źródło zdjęć: http://www.awf.poznan.pl/pl/wydarzenia/1025-viii-ogolnopolski-konkurs-im-eugeniusza-piaseckiego-rozstrzygniety