Piątek, 28 czerwca 2024

• Komórka: Zespół Obsługi Klienta
  • Miejsce pracy: Koło
  • Termin zgłoszeń: 17 października 2015
Opis jednostki: Celem działalności oddziału jest generowanie dochodów z tytułu sprzedaży produktów Klientom, z zachowaniem dbałości o akceptowalny poziom ryzyka Banku, przy zachowaniu określonego poziomu kosztów i jakości obsługi klientów, zgodnej ze standardami przyjętymi w Banku.

Główne zadania:
  • wsparcie przy realizacji bieżących zadań
  • archiwizacja i inwentaryzacja dokumentacji historycznej
  • kompletowanie i porządkowanie dokumentacji bieżącej
  • działanie promocyjne i telemarketingowe
  • dystrybucja ofert
Oczekujemy:
  • studenci uczelni wyższych
  • preferowane kierunki: Ekonomia, Bankowość, Finanse
  • znajomość MS Office
  • komunikatywność, zaangażowanie, dokładność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu bankowości i finansów w największym banku w Polsce
  • udział w interesujących i ambitnych projektach
  • opiekę i wsparcie indywidualnego opiekuna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas praktyki
  • Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać na skrzynkę e-mail: praktyki@pkobp.pl z dopiskiem w temacie maila numeru referencyjnego BYD/164/08/2015.

W nadsyłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.