Czwartek, 20 czerwca 2024

Oferta pracy

PRACA DODATKOWA we WRZEŚNIU

Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Centrum Hajdasz zatrudni w miesiącu wrześniu 2016 młode, kreatywne i dyspozycyjne osoby do pomocy przy organizowaniu i prowadzeniu animacji dla dzieci.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- dostosowanie się do planu zajęć kandydatów na powyższe stanowisko,
- bezpłatne szkolenie przygotowujące do uczestnictwa w imprezach,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

ORAZ PRACĘ STAŁĄ dla osób z KONINA i okolic :

Szukasz pracy w Koninie i okolicy? Dobrze trafiłaś!

Bo jeżeli:
- Masz prawo jazdy kat. B,
- Masz w sobie ogromne pokłady energii i kreatywności,
- Kochasz ruch i muzykę,
- Chcesz pracować z dziećmi,
- Chcesz być doceniana za swoją pracę,
- Nie lubisz monotonii,
- Lubisz się śmiać,-
- Lubisz pracować z ludźmi…
To ta praca jest dla Ciebie!

CENTRUM EDUKACJI KULTURY poszukuje młodych, kreatywnych, dyspozycyjnych, ale przede wszystkim pozytywnie nastawionych do życia osób, do prowadzenia zajęć z dziećmi . Masz średnie wykształcenie?... Super. Jesteś w trakcie studiów lub po ich zakończeniu? … Napisz do nas!

Co mamy dla Ciebie?

- Umowę o pracę,
- Stałą pracę na pełen etat,
- Samochód służbowy,
- Stałe wynagrodzenie i możliwość uzyskania premii,
- Realną możliwość rozwoju zawodowego, a także doskonalenia,
- Bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy,
- Pracę w młodym i zgranym zespole,
- Stałe wsparcie ze strony współpracowników,
- Możliwość wyrobienia kondycji fizycznej.

Jeżeli masz dość pracodawców, którzy nie traktują poważnie ani Ciebie, ani Twoich pomysłów to koniecznie spróbuj swoich sił u nas. Czekamy na Twoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny. Pisz na adres katarzyna.pawliczak@hajdasz.pl – może właśnie Ciebie szukamy!

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.