Poniedziałek, 17 czerwca 2024

Ocena nauczycieli akademickich

Szanowni Państwo,
Studenci Wydziału Społeczno-Technicznego PWSZ w Koninie,

serdecznie zachęcam do wypełnienia elektronicznej ankiety oceny nauczycieli, a tym samym do oceny osób prowadzących przedmioty, które zakończą się lub już zakończyły zaliczeniem lub egzaminem w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013. Ankiety są dostępne na Państwa indywidualnych kontach w portalu e-student. Będę bardzo wdzięczny za wypełnienie ankiet w terminie do dnia 30 czerwca br.

Jednocześnie serdecznie Państwu dziękuję za udział w ocenie nauczycieli po semestrze zimowym. Na przełomie lutego i marca br. wypełnionych zostało bowiem 5 997 ankiet. Ogółem ocenione zostały 174 osoby prowadzące zajęcia na Wydziale Społeczno-Technicznym. Zbiorcze wyniki tegorocznych badań ankietowych zostaną przedstawione na początku następnego roku akademickiego w postaci raportu oceny jakości kształcenia.

Z poważaniem,
Artur Zimny