Poniedziałek, 17 czerwca 2024

Ocena nauczycieli akademickich

Szanowni Państwo,
Studenci Wydziału Społeczno-Technicznego PWSZ w Koninie,

uprzejmie informuję, że w PWSZ w Koninie jest obecnie wdrażany system jakości kształcenia. Jednym z elementów tego systemu są badania ankietowe, których celem jest poznanie Państwa opinii na temat sposobu prowadzenia zajęć przez nauczycieli.

W związku z powyższym serdecznie zachęcam do wypełnienia elektronicznej ankiety, a tym samym do oceny osób
prowadzących przedmioty, które zakończyły się zaliczeniem lub egzaminem w semestrze zimowym roku akademickiego 2012/2013. Ankiety są dostępne na Państwa indywidualnych kontach w portalu e-student (zakładka "Student - Ocena prowadzących"). Zapewniam, że badanie ankietowe, pomimo konieczności zalogowania do systemu, ma charakter anonimowy. Będę bardzo wdzięczny za wypełnienie ankiet w terminie do dnia 15 marca br.

Pragnę podkreślić, że wyrażone przez Państwa opinie będą szczególnie ważne, gdyż zgodnie z ustawą Prawo o
szkolnictwie wyższym stanowią element ogólnej oceny nauczyciela akademickiego. Mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach zauważycie Państwo, że dokonane oceny mają realny wpływ na proces kształcenia. Jednocześnie jestem przekonany, że Państwa udział w badaniu ankietowym pozwoli wspólnie zbudować silny i nowoczesny Wydział Społeczno-Techniczny PWSZ w Koninie.

Z poważaniem,
Artur Zimny