Poniedziałek, 1 lipca 2024

Najlepszy pomysł ostatniego 20-lecia relacja z KRePSZ

O najważniejszych problemach i przyszłości uczelni zawodowych dyskutowano podczas XIX Konferencji Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych (KRePSZ), która odbyła się w Koninie w dniach 18–21 września. Gospodarzem konferencji był prof. dr hab. Mirosław Pawlak. Poza rektorami i przedstawicielami uczelni z całej Polski w konferencji uczestniczyli dr hab. Jacek Guliński, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, poseł Krystyna Łybacka, była minister edukacji narodowej i sportu, oraz Marian Zalewski, członek Zarządu TVP. Swoją obecnością spotkanie rektorów uświetnił prof. dr hab. Bronisław Marciniak, rektor UAM w Poznaniu, przewodniczący Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich.

więcej na stronie:

www.pwsz.edu.pl

www.wirtalnykonin.pl

www.Konin.Lm.pl

ww.infokonin.pl

ww.wielkopolskie.psl.pl

ww.pwsz-koszalin.pl

www.tvkonin.pl

www.konin.pl

www.konin.naszemiasto.pl

Przegląd Koniński -  Rektorzy dyskutowali o problemach uczelni   (23 września 2013 r.)

www.pwsz.kalisz.pl

www.pwsz-koszalin.pl